ویزای خوداشتغالی کانادا

مهاجرت خوداشتغالی فدرال کانادا  –  Canada Self-employed class federal

متقاضی خوداشتغالی فدرال، جهت مهاجرت به کانادا باید قصد و توانایی ایجاد یک کار برای خویش در کانادا را داشته باشد و همچنین باید نشان دهد که در استخدام شرکت یا سازمانی نمی باشد و با تخصص خود درآمد دارد.

– ورزشکاران و افراد شاغل در بخش ورزش

– هنرمندان و شاغلین بخش هنر

– کشاورزان و مزرعه داران

اطلاعیه: از تاریخ ۱۰ مارچ ۲۰۱۸،  پرونده های جدید در گروه کشاورزان توسط اداره مهاجرت کانادا پذیرفته نمیشود.

فرد متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی باید اثبات کند که توانمندی راه اندازی کسب و کار را در کانادا داشته و میتواند برای خود موقعیت شغلی ایجاد کند (از نظر اقتصادی و تجربه کاری) و در فعالیت های خوداشتغالی شرکت کنند و به پیشرفت هنر، ورزش یا کشاورزی کانادا کمک شایانی کنند.

فردی که از روش خود اشتغالی اقدام می نماید می بایستی دارای سوابق چشمگیر و رتبه های عالی در سطح بالا باشد. مثلا ورزشکارانی که دارای مدال قهرمانی می باشند ، یا هنرمند موفق یا مدیر مزرعه کشاورزی که سوابق موفقیت آمیزی داشته است. کشور کانادا به این گونه افراد موفق این امکان را خواهد داد تا جهت اقامت دائم کانادا اقدام  نمایند. در این روش نیاز به هیچ گونه سپرده یا سرمایه گذاری اولیه نمی باشد.

امتیازبندی مهاجرت خوداشتغالی به کانادا

حداقل امتیاز لازم برای واجد شرایط شدن در این برنامه ۳۵ امتیاز میباشد. (بنابراین درصورت کسب امتیاز لازم ارائه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه الزامی نیست.)

تحصیلات ۲۵ امتیاز

سن ۱۰ امتیاز

تجربه کاری ۳۵ امتیاز

توانایی در مهارت انگلیسی یا فرانسوی ۲۴ امتیاز

انطباق پذیری ۶ امتیاز

پیش نیاز مالی برای مهاجرت خود اشتغالی به کانادا : حداقل مبلغی برای این برنامه در نظر گرفته نشده است ولی آفیسر مهاجرت باید قانع شود که مهاجر خوداشتغال از نظر مالی توان کافی برای حمایت خود و خانواده را داشته و همچنین توان مالی برای راه اندازی اشتغال را نیز خواهد داشت.

برای محاسبه امتیاز دقیق خود و اطلاع ازجزییات این روش با کارشناسان بین المللی ما در ایرجاب درتماس باشید.